Sukru Bey Konagi, Amasya

75 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Sukru Bey Konagi Otel ve Oda Fotoğrafları

Sukru Bey Konagi

Osmanlı tarzındaki bu restore edilmiş konak, Yeşilırmak kıyılarında yer alır ve dağın eteklerindeki Kral Kaya Mezarları'ndan manzaralar sunar. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Şükrü Bey Konağı'nın odaları eski ahşap mobilyalar, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı ile dekore edilmiştir. Ücretsiz banyo malzemeleri, terlik ve saç kurutma makinesi içeren özel bir banyo ve düz ekran TV bulunmaktadır. Odalar nehir veya dağ manzarasına sahiptir. Otelin alakart restoranında çok çeşitli yemekler servis edilmektedir. Her sabah yerli kahvaltı sunulur. Bardan alkollü ve alkolsüz içecekler sipariş edilebilir. Otelde 24 saat açık resepsiyon, çamaşırhane ve oda servisi bulunmaktadır. Yaklaşık 200 yıllık olan Şükrü Bey Konağı, Amasya'da 1485'te inşa edilmiş olan Sultan II. Beyazid Camii'nin karşısında hizmet vermektedir.

75 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Sukru Bey Konagi Odalar

  • Standart Üç Kişilik Oda Bu oda eski ahşap mobilyalar, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı ile dekore edilmiştir. Ücretsiz banyo malzemeleri, terlik ve saç kurutma makinesi içeren özel bir banyo ve düz ekran TV bulunmaktadır. Odalar nehir veya dağ manzarasına sahiptir.
  • Standart Çift Kişilik Oda Bu oda eski ahşap mobilyalar, minibar ve elektrikli su ısıtıcısı ile dekore edilmiştir. Ücretsiz banyo malzemeleri, terlik ve saç kurutma makinesi içeren özel bir banyo ve düz ekran TV bulunmaktadır. Odalar nehir veya dağ manzarasına sahiptir.

Sukru Bey Konagi Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 12:00 - 23:00
  • Checkout: 12:00 - 14:00

Sukru Bey Konagi Adres ve Ulaşım

Hatuniye Mah., Hazeranlar Sok., No:55 Amasya
Amasya

Sukru Bey Konagi Otel Rezervasyon Etiketleri

  • şükrü bey konağı nehir kıyısı mıdır amasya