Sultan Döner Köfte Salonu EYÜP İSTANBUL

Sultan Döner Köfte Salonu, EYÜP, İstanbul

İstanbul EYÜP Restoran ve Lokantalar

NİŞANCA, EYÜP, İstanbul
EYÜP, İstanbul
İstanbul Restoran ve Lokantalar

Sultan Döner Köfte Salonu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Sultan Döner Köfte Salonu Nerdedir? Sultan Döner Köfte Salonu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Sultan Döner Köfte Salonu nerededir, Sultan Döner Köfte Salonu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Sultan Döner Köfte Salonu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sultan Döner Köfte Salonu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sultan Döner Köfte Salonu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sultan Döner Köfte Salonu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sultan Döner Köfte Salonu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sultan Döner Köfte Salonu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sultan Döner Köfte Salonu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sultan Döner Köfte Salonu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sultan Döner Köfte Salonu Adres, Sultan Döner Köfte Salonu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Sultan Döner Köfte Salonu adresi "NİŞANCA, EYÜP, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Sultan Döner Köfte Salonu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Sultan Döner Köfte Salonu telefon numarası ""dir.
  • Sultan Döner Köfte Salonu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sultan Döner Köfte Salonu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Sultan Döner Köfte Salonu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Sultan Döner Köfte Salonu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Sultan Döner Köfte Salonu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • eyüp sultan et döner