Sur EYÜP İSTANBUL

Sur, EYÜP, İstanbul

İstanbul EYÜP Anıtlar ve Tarihi Yerler

DEFTERDAR, EYÜP, İstanbul
EYÜP, İstanbul
İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler

Sur GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Sur Nerdedir? Sur Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Sur nerededir, Sur nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Sur adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Sur Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Sur için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Sur açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Sur yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Sur Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Sur yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Sur nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Sur Adres, Sur Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Sur adresi "DEFTERDAR, EYÜP, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Sur Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Sur telefon numarası ""dir.
  • Sur Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Sur Giden İETT Otobüsleri" kısmında Sur yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Sur'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Sur YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • istanbul surlarına nasıl gidilir