Susuzdede Yatırı İZMIR

Susuzdede Yatırı , İzmir

İzmir Mezarlıklar

Söylencelere göre susuzkalmış bir amcanın öldüğü ve mezarının yatır olduğu yerdir. Cuma günleri ziyaret edilerek adak adanır. Mezarına dua okuyarak su dökülür. Diğer bir rivayete göre ise çok eskiden gözetleme kulesi (Göztepe isminin buradan geldiği de söylenir) bulunan bu yerde ölmüş bir kişinin mezarıdır.

İzmir
İzmir
İzmir Mezarlıklar

Susuzdede Yatırı GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Susuzdede Yatırı Nerdedir? Susuzdede Yatırı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Susuzdede Yatırı nerededir, Susuzdede Yatırı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Susuzdede Yatırı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Mezarlıklar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Susuzdede Yatırı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Susuzdede Yatırı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Susuzdede Yatırı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Susuzdede Yatırı yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Susuzdede Yatırı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Susuzdede Yatırı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Susuzdede Yatırı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Susuzdede Yatırı Adres, Susuzdede Yatırı Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Susuzdede Yatırı adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Susuzdede Yatırı Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Susuzdede Yatırı telefon numarası ""dir.
  • Susuzdede Yatırı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Susuzdede Yatırı Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Susuzdede Yatırı yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Susuzdede Yatırı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Mezarlıklar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Mezarlıklar listesine ulaşabilirsiniz.

Susuzdede Yatırı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir susuzdedeye ne adanir