SUUÇTU ŞELALESİ BURSA

SUUÇTU ŞELALESİ , Bursa

Bursa Anıtlar ve Tarihi Yerler

Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesindeki Dünyaca Meşhur Suuçtu Şelalesinin bulunduğu yerdir. Şelalenin yüksekliği 36 metre civarında olup suyu içme suyu olarak kullanılmaktadır.

Bursa
Bursa
Bursa Anıtlar ve Tarihi Yerler

SUUÇTU ŞELALESİ GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

SUUÇTU ŞELALESİ Nerdedir? SUUÇTU ŞELALESİ Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak SUUÇTU ŞELALESİ nerededir, SUUÇTU ŞELALESİ nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde SUUÇTU ŞELALESİ adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • SUUÇTU ŞELALESİ Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin SUUÇTU ŞELALESİ için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada SUUÇTU ŞELALESİ açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, SUUÇTU ŞELALESİ yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • SUUÇTU ŞELALESİ Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında SUUÇTU ŞELALESİ yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden SUUÇTU ŞELALESİ nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • SUUÇTU ŞELALESİ Adres, SUUÇTU ŞELALESİ Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde SUUÇTU ŞELALESİ adresi "Bursa" olarak kaydedilmiştir.
  • SUUÇTU ŞELALESİ Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı SUUÇTU ŞELALESİ telefon numarası ""dir.
  • SUUÇTU ŞELALESİ Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " SUUÇTU ŞELALESİ Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında SUUÇTU ŞELALESİ yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan SUUÇTU ŞELALESİ 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

SUUÇTU ŞELALESİ YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • suuçtu şelalesini anlatan bilgiler