Tahura Park, Dokuzlar

Tahura Park Otel ve Oda Fotoğrafları

Tahura Park

Dokuzdeğirmen Köyü'nde yer alan Tahura Park, Melen Nehri kıyısındaki güzel doğayla iç içedir. Tesis ahşap bungalovlarda ve asırlık bir köy evinde konforlu konaklama olanağı ve rafting, paintball ve ATV gibi açık hava aktiviteleri sunmaktadır. Tarihi köy evinde yer alan Tahura Park'ın zevkli bir tarzda dekore edilmiş odaları renkli perdelere ve duvarlarda sanatsal süslemelere sahiptir. Yerden yüksekte bulunan ahşap bungalovlar ormanın içinde uzun boylu ağaçlarla çevrilidir. Bungalovların tavanındaki pencereden görülen ağaçların hemen altında uyumanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm oda ve bungalovlar parke zeminli, ısıtmalı ve doğa manzaralıdır. Tahura Park'ın restoranında keklik, bıldırcın, ördek, tavuk, kaz ve yayın balığı gibi çeşitli lezzetler sunulmaktadır. Rahat ahşap restoranda Melen Nehri manzaraları eşliğinde yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Tesis bünyesinde barbekü imkanı da mevcuttur. Melen Nehri'nin dalgalı sularında 13 km uzunluğundaki rafting alanında zorlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca ATV ile tura çıkarak civarı ve çevredeki köyleri keşfedebilirsiniz. Tesis bünyesinde paintball oynayabileceğiniz 27.000 m² genişliğinde bir alan bulunmaktadır. Düzce kent merkezi Tahura Park'a 24 km uzaklıktadır. Civar bölge yürüyüş yapmak ve huzur dolu doğanın tadını çıkarmak için idealdir. Ayrıca tesise sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde bir şelale bulunmaktadır. Dokuzdeğirmen Köyü 500 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Tahura Park Odalar

  • Habitación Doble Estándar con baño compartido Habitación doble con vistas.
  • Cabaña con vistas al jardín
  • Bungalov - Bahçe Manzaralı Yerden yüksekte yer alan bu ahşap bungalov uzun ağaçlarla çevrilidir. Tavanda bir pencereye ve yandan doğa manzarası sunan geniş bir pencereye sahiptir. Bu bungalovda özel banyo da vardır.
  • Ortak Banyolu Standart Çift Kişilik Oda Tesisin köy evinde yer alan bu zevkli tarzda dekore edilmiş oda renkli perdelere ve duvarlarında sanatsal süslemelere sahiptir. Ortak banyoludur. Ayrıca köy evinin girişinde ortak veranda vardır.

Tahura Park Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 10:30 - 12:00
  • Checkout: 08:30 - 10:30

Tahura Park Adres ve Ulaşım

Dokuzdeğirmen Köyü No:77 Cumayeri Düzce
Dokuzlar