Taksim Gezi Parkı Beyoğlu İSTANBUL

Taksim Gezi Parkı, Beyoğlu, İstanbul

İstanbul Beyoğlu Parklar ve Gezi Alanları

Gümüşsuyu Mh., Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Beyoğlu, İstanbul
T: false
İstanbul Parklar ve Gezi Alanları

Taksim Gezi Parkı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Taksim Gezi Parkı Nerdedir? Taksim Gezi Parkı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Taksim Gezi Parkı nerededir, Taksim Gezi Parkı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Taksim Gezi Parkı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Taksim Gezi Parkı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Taksim Gezi Parkı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Taksim Gezi Parkı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Taksim Gezi Parkı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Taksim Gezi Parkı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Taksim Gezi Parkı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Taksim Gezi Parkı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Taksim Gezi Parkı Adres, Taksim Gezi Parkı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Taksim Gezi Parkı adresi "Gümüşsuyu Mh., Beyoğlu/İstanbul, Türkiye" olarak kaydedilmiştir.
  • Taksim Gezi Parkı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Taksim Gezi Parkı telefon numarası "T: false"dir.
  • Taksim Gezi Parkı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Taksim Gezi Parkı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Taksim Gezi Parkı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Taksim Gezi Parkı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Parklar ve Gezi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.

Taksim Gezi Parkı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • taksim gezi parkı nasl gidilir