Talatpaşa İlköğretim Okulu ŞİŞLİ İSTANBUL

Talatpaşa İlköğretim Okulu, ŞİŞLİ, İstanbul

İstanbul ŞİŞLİ Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Cumhuriyet Mah. Sadık Şendil Sk. No:54 Şişli
ŞİŞLİ, İstanbul
T: (212) 248 09 16
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Talatpaşa İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Talatpaşa İlköğretim Okulu Nerdedir? Talatpaşa İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Talatpaşa İlköğretim Okulu nerededir, Talatpaşa İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Talatpaşa İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Talatpaşa İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Talatpaşa İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Talatpaşa İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Talatpaşa İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Talatpaşa İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Talatpaşa İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Talatpaşa İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Talatpaşa İlköğretim Okulu Adres, Talatpaşa İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Talatpaşa İlköğretim Okulu adresi "Cumhuriyet Mah. Sadık Şendil Sk. No:54 Şişli" olarak kaydedilmiştir.
  • Talatpaşa İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Talatpaşa İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (212) 248 09 16"dir.
  • Talatpaşa İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Talatpaşa İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Talatpaşa İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Talatpaşa İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Talatpaşa İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • talatpaşa ilkokulu neresinde
  • talatpaşa ilkokulu