Talip Yener ilkokulu KEÇİÖREN ANKARA

Talip Yener ilkokulu, KEÇİÖREN, Ankara

Ankara KEÇİÖREN Okullar

Yayla Mahallesi Bağcı Caddesi No80 Etlik/ANKARA
KEÇİÖREN, Ankara
T: 03123210813
Ankara Okullar

Talip Yener ilkokulu GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Talip Yener ilkokulu Nerdedir? Talip Yener ilkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Talip Yener ilkokulu nerededir, Talip Yener ilkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Talip Yener ilkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Talip Yener ilkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Talip Yener ilkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Talip Yener ilkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Talip Yener ilkokulu yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Talip Yener ilkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Talip Yener ilkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Talip Yener ilkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Talip Yener ilkokulu Adres, Talip Yener ilkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Talip Yener ilkokulu adresi "Yayla Mahallesi Bağcı Caddesi No80 Etlik/ANKARA" olarak kaydedilmiştir.
  • Talip Yener ilkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Talip Yener ilkokulu telefon numarası "T: 03123210813"dir.
  • Talip Yener ilkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Talip Yener ilkokulu Giden EGO Otobüsleri" kısmında Talip Yener ilkokulu yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Talip Yener ilkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Talip Yener ilkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • talip yener ilkokulu nasil bir okul