Tarihi Alanlar EYÜP İSTANBUL

Tarihi Alanlar, EYÜP, İstanbul

İstanbul EYÜP Anıtlar ve Tarihi Yerler

EYÜP MERKEZ, EYÜP, İstanbul
EYÜP, İstanbul
İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler

Tarihi Alanlar GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Tarihi Alanlar Nerdedir? Tarihi Alanlar Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Tarihi Alanlar nerededir, Tarihi Alanlar nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Tarihi Alanlar adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Tarihi Alanlar Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Tarihi Alanlar için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Tarihi Alanlar açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Tarihi Alanlar yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Tarihi Alanlar Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Tarihi Alanlar yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Tarihi Alanlar nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Tarihi Alanlar Adres, Tarihi Alanlar Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Tarihi Alanlar adresi "EYÜP MERKEZ, EYÜP, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Tarihi Alanlar Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Tarihi Alanlar telefon numarası ""dir.
  • Tarihi Alanlar Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Tarihi Alanlar Giden İETT Otobüsleri" kısmında Tarihi Alanlar yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Tarihi Alanlar'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Tarihi Alanlar YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ıett tarıhı