Tarihi Bina FATİH İSTANBUL

Tarihi Bina, FATİH, İstanbul

İstanbul FATİH Anıtlar ve Tarihi Yerler

MUHSİNE HATUN, FATİH, İstanbul
FATİH, İstanbul
İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler

Tarihi Bina GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Tarihi Bina Nerdedir? Tarihi Bina Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Tarihi Bina nerededir, Tarihi Bina nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Tarihi Bina adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Tarihi Bina Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Tarihi Bina için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Tarihi Bina açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Tarihi Bina yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Tarihi Bina Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Tarihi Bina yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Tarihi Bina nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Tarihi Bina Adres, Tarihi Bina Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Tarihi Bina adresi "MUHSİNE HATUN, FATİH, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Tarihi Bina Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Tarihi Bina telefon numarası ""dir.
  • Tarihi Bina Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Tarihi Bina Giden İETT Otobüsleri" kısmında Tarihi Bina yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Tarihi Bina'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.