Tarihi Eser FATİH İSTANBUL

Tarihi Eser, FATİH, İstanbul

İstanbul FATİH Anıtlar ve Tarihi Yerler

KALENDERHANE, FATİH, İstanbul
FATİH, İstanbul
İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler

Tarihi Eser GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Tarihi Eser Nerdedir? Tarihi Eser Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Tarihi Eser nerededir, Tarihi Eser nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Tarihi Eser adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Tarihi Eser Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Tarihi Eser için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Tarihi Eser açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Tarihi Eser yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Tarihi Eser Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Tarihi Eser yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Tarihi Eser nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Tarihi Eser Adres, Tarihi Eser Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Tarihi Eser adresi "KALENDERHANE, FATİH, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Tarihi Eser Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Tarihi Eser telefon numarası ""dir.
  • Tarihi Eser Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Tarihi Eser Giden İETT Otobüsleri" kısmında Tarihi Eser yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Tarihi Eser'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Tarihi Eser YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • nerede tarihi eser bulabilirim