Teleferik İZMIR

Teleferik , İzmir

İzmir Dağlar

Dileyen et marketten alışveriş yapıp kendin pişir-kendin ye bölümünden yararlanabilir, isteyen de restoranlarda yemeğini yiyebilir. Temiz havada, İzmir manzarasına hakim dinlenme tesislerinde ailenizle birlikte piknik yapabilirsiniz.

İzmir
İzmir
İzmir Dağlar

Teleferik Fotoğrafları

Teleferik GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Teleferik Nerdedir? Teleferik Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Teleferik nerededir, Teleferik nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Teleferik adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Dağlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Teleferik Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Teleferik için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Teleferik açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Teleferik yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Teleferik Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Teleferik yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Teleferik nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Teleferik Adres, Teleferik Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Teleferik adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Teleferik Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Teleferik telefon numarası ""dir.
  • Teleferik Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Teleferik Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Teleferik yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Teleferik 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Dağlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Dağlar listesine ulaşabilirsiniz.

Teleferik YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • telefirik izmir e giden eshot otobüs