Tenis Kortu ÜSKÜDAR İSTANBUL

Tenis Kortu, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Spor Merkezleri

YAVUZTÜRK, ÜSKÜDAR, İstanbul
ÜSKÜDAR, İstanbul
İstanbul Spor Merkezleri

Tenis Kortu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Tenis Kortu Nerdedir? Tenis Kortu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Tenis Kortu nerededir, Tenis Kortu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Tenis Kortu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Spor Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Tenis Kortu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Tenis Kortu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Tenis Kortu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Tenis Kortu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Tenis Kortu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Tenis Kortu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Tenis Kortu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Tenis Kortu Adres, Tenis Kortu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Tenis Kortu adresi "YAVUZTÜRK, ÜSKÜDAR, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Tenis Kortu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Tenis Kortu telefon numarası ""dir.
  • Tenis Kortu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Tenis Kortu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Tenis Kortu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Tenis Kortu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Spor Merkezleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Spor Merkezleri listesine ulaşabilirsiniz.

Tenis Kortu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • üsküdar tenis kortu