Tenkerli İlkokulu FEKE ADANA

Tenkerli İlkokulu, FEKE, Adana

Adana FEKE Okullar

Tenkerli Köyü Feke / Adana
FEKE, Adana
T: 05063683868
Adana Okullar

Tenkerli İlkokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Tenkerli İlkokulu Nerdedir? Tenkerli İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Tenkerli İlkokulu nerededir, Tenkerli İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Tenkerli İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Tenkerli İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Tenkerli İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Tenkerli İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Tenkerli İlkokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Tenkerli İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Tenkerli İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Tenkerli İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Tenkerli İlkokulu Adres, Tenkerli İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Tenkerli İlkokulu adresi "Tenkerli Köyü Feke / Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Tenkerli İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Tenkerli İlkokulu telefon numarası "T: 05063683868"dir.
  • Tenkerli İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Tenkerli İlkokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Tenkerli İlkokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Tenkerli İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.