Teos Antik Şehri İZMIR

Teos Antik Şehri , İzmir

İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

Tarihi ve doğal çevre zenginliği Teos'un değerini artırmaktadır. Teos'a giderken içinden geçeceğiniz Sığacık'ta bulunan 16.yy'da Osmanlı Kalesi'ni de görebilirsiniz. Ayrıca doğal bir liman görünümündeki Sığacık Körfezi'nde günbatımının enfes güzelliğini yaşayabilirsiniz.

İzmir
İzmir
İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler

Teos Antik Şehri Fotoğrafları

Teos Antik Şehri GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Teos Antik Şehri Nerdedir? Teos Antik Şehri Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Teos Antik Şehri nerededir, Teos Antik Şehri nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Teos Antik Şehri adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Teos Antik Şehri Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Teos Antik Şehri için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Teos Antik Şehri açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Teos Antik Şehri yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Teos Antik Şehri Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Teos Antik Şehri yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Teos Antik Şehri nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Teos Antik Şehri Adres, Teos Antik Şehri Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Teos Antik Şehri adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Teos Antik Şehri Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Teos Antik Şehri telefon numarası ""dir.
  • Teos Antik Şehri Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Teos Antik Şehri Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Teos Antik Şehri yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Teos Antik Şehri 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Anıtlar ve Tarihi Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Anıtlar ve Tarihi Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Teos Antik Şehri YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • teos antik kenti nasıl gidilir