Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL

Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu, BÜYÜKÇEKMECE, İstanbul

İstanbul BÜYÜKÇEKMECE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Ulus Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. No:4
BÜYÜKÇEKMECE, İstanbul
T: (212) 861 30 00
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Nerdedir? Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu nerededir, Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Adres, Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu adresi "Ulus Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. No:4" olarak kaydedilmiştir.
  • Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (212) 861 30 00"dir.
  • Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Tepecik Belediyesi Ulus İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • büyükçekmece ulus ilköğretim okulu


İETT Otobüs Durakları

Yeni Yol Tarifileri