The Sultan's Residence by Mayar, İstanbul

80 EUR'dan başlayan fiyatlarla

The Sultan's Residence by Mayar Otel ve Oda Fotoğrafları

The Sultan's Residence by Mayar

Ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan The Sultan Residence by Mayar, İstanbul'da, Eyüp Sultan Camii'ne 5 km mesafede yer almaktadır. Haliç Kongre Merkezi, tesise 8 km uzaklıktadır. Tesisin bünyesindeki özel otopark ücretsizdir. Konaklama birimlerinde oturma alanı vardır. Mutfak bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga fırın ile donatılmıştır. Buzdolabı, set üstü ocak ve su ısıtıcısı da sağlanmaktadır. Her birimde küvetli ya da duşlu özel banyo mevcuttur. Havlu ve nevresimler temin edilmektedir. The Sultan Residence by Mayar'da güneşlenme terası da bulunmaktadır. The Sultan Residence by Mayar, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 8 km mesafededir. En yakın havaalanı olan İstanbul Atatürk Haavalanı ise The Sultan Residence by Mayar'a 17 km uzaklıktadır.

Lütfen tahmini varış saatinizi The Sultan's Residence by Mayar ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşın.

80 EUR'dan başlayan fiyatlarla

The Sultan's Residence by Mayar Odalar

  • Tek Yatak Odalı Daire Bu 100 m² büyüklüğündeki tek yatak odalı daire, oturma odası ve Forum İstanbul manzarasına sahiptir. En fazla 4 kişinin konaklayabileceği birimde kanepeler ile tüm Arap ve uluslararası kanalları izleyebileceğiniz düz ekran TV bulunmaktadır. Yatak odasında çift kişilik yatak vardır. Tam donanımlı mutfakta fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı ve su ısıtıcısı gibi tüm gerekli ekipmanlar sağlanır. Hızlı Wi-Fi erişimi, kasa, klima ve merkezi ısıtma sistemi standarttır.
  • Üç Yatak Odalı Daire Bu 130 m²lik üç yatak odalı dairede oturma odası ve Forum İstanbul manzarası vardır. En fazla 8 kişinin konaklayabileceği birimde kanepeler ile tüm Arap ve uluslararası kanalları izleyebileceğiniz düz ekran TV bulunmaktadır. Bir yatak odasında çift kişilik yatak ve diğer ikisinde tek kişilik yataklar mevcuttur. Tam donanımlı mutfakta fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı ve su ısıtıcısı gibi tüm gerekli ekipmanlar sağlanır. Hızlı Wi-Fi erişimi, kasa, klima ve merkezi ısıtma sistemi standarttır.
  • İki Yatak Odalı Daire Bu 100 m² büyüklüğündeki iki yatak odalı daire, oturma odası ve Forum İstanbul manzarasına sahiptir. En fazla 6 kişinin konaklayabileceği birimde kanepeler ile tüm Arap ve uluslararası kanalları izleyebileceğiniz düz ekran TV bulunmaktadır. Bir yatak odasında çift kişilik yatak ve diğerinde tek kişilik yataklar vardır. Tam donanımlı mutfakta fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı ve su ısıtıcısı gibi tüm gerekli ekipmanlar sağlanır. Hızlı Wi-Fi erişimi, kasa, klima ve merkezi ısıtma sistemi standarttır.
  • Üç Yatak Odalı Daire Bu 130 metrekarelik üç yatak odalı daire, oturma odası ve Forum İstanbul manzarasına sahiptir. En fazla 8 kişinin konaklayabileceği birimde kanepeler ile Arap ve uluslararası kanalların izlenebileceği düz ekran TV bulunmaktadır. Bir yatak odasında çift kişilik yatak ve diğer ikisinde tek kişilik yataklar vardır. Tam donanımlı mutfakta fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı ve su ısıtıcısı gibi tüm gerekli ekipmanlar mevcuttur. Hızlı Wi-Fi, kasa, klima ve merkezi ısıtma bulunmaktadır.

The Sultan's Residence by Mayar Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 14:00 -
  • Checkout: - 10:00

The Sultan's Residence by Mayar Adres ve Ulaşım

Sultan Residence, Pasa Caddesi No:8, D-30, Kocetepe Mah. Bayrampasa
İstanbul

The Sultan's Residence by Mayar Giden Otobüsler