TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu TUZLA İSTANBUL

TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu, TUZLA, İstanbul

İstanbul TUZLA Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Aydınlı Mah. Erdemli Sk. No:3 Tuzla / İSTANBUL
TUZLA, İstanbul
T: (216) 673 35 99
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Nerdedir? TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu nerededir, TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Adres, TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu adresi "Aydınlı Mah. Erdemli Sk. No:3 Tuzla / İSTANBUL" olarak kaydedilmiştir.
  • TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 673 35 99"dir.
  • TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

TOKİ Oruç Reis İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • istanbul aydınlı toki oruçreis ilköğretim okulu öğretmen kadrosu