Tuntas Apart Hotel Kusadasi, Kusadası

24 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Tuntas Apart Hotel Kusadasi Otel ve Oda Fotoğrafları

Tuntas Apart Hotel Kusadasi

Bu 4 yıldızlı apartotel, Kuşadası'nın popüler Kadınlar Plajı'na 250 metre mesafede uygun fiyatlı daireler sunmaktadır. Ağaçlarla çevrili olan otel, Sisam Adası manzaralı bir tepede yer almaktadır. Tuntas Apartments Kuşadası'nda yer alan daireler sade ve rahat bir şekilde döşenmiştir. Bazıları deniz manzaralıdır. Otelde açık yüzme havuzunu ve rüzgar sörfü, dart, bisiklet, dalış ve şnorkelle yüzme gibi aktiviteleri bulabilirsiniz. Konukların kendilerini evlerinde hissedecekleri bir ortam yaratan yardımsever personel misafirlere konaklamaları boyunca neler yapabilecekleri ve nereleri görebilecekleri konusunda önerilerde bulunabilir. Tuntas Apartments dolmuş durağına 100 metre ve Kadınlar Plajı'nın merkezine 150 metre mesafededir.

24 EUR'dan başlayan fiyatlarla

Tuntas Apart Hotel Kusadasi Odalar

  • Tek Yatak Odalı Daire Bu dairede 4 yetişkin konaklayabilir. Dairede 2 kişilik 1 yataklı kanepeye ek olarak 2 tek kişilik yatak veya 1 çift kişilik yatak bulunmaktadır. Dairedeki klima için her gün 6 EUR tahsil edileceğini lütfen unutmayın. Güvenlik kasasından günlük 3 EUR karşılığında yararlanabilirsiniz.
  • Deniz Manzaralı, 1 Yatak Odalı Daire Dairedeki klima için her gün 6 EUR tahsil edileceğini lütfen unutmayın. Güvenlik kasasından günlük 3 EUR karşılığında yararlanabilirsiniz.

Tuntas Apart Hotel Kusadasi Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 13:00 -
  • Checkout: - 12:00

Tuntas Apart Hotel Kusadasi Adres ve Ulaşım

Yuksel Yalova Cad No 36 Kadinlardenizi
Kusadası