Turan Köylüoğlu Ortaokulu DEVELİ KAYSERI

Turan Köylüoğlu Ortaokulu, DEVELİ, Kayseri

Kayseri DEVELİ Okullar

Aşık Seyrani Mahallesi Özmen Sokak
DEVELİ, Kayseri
T: 0352
Kayseri Okullar

Turan Köylüoğlu Ortaokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Turan Köylüoğlu Ortaokulu Nerdedir? Turan Köylüoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Turan Köylüoğlu Ortaokulu nerededir, Turan Köylüoğlu Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Turan Köylüoğlu Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Turan Köylüoğlu Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Turan Köylüoğlu Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Turan Köylüoğlu Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Turan Köylüoğlu Ortaokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Turan Köylüoğlu Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Turan Köylüoğlu Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Turan Köylüoğlu Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Turan Köylüoğlu Ortaokulu Adres, Turan Köylüoğlu Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Turan Köylüoğlu Ortaokulu adresi "Aşık Seyrani Mahallesi Özmen Sokak" olarak kaydedilmiştir.
  • Turan Köylüoğlu Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Turan Köylüoğlu Ortaokulu telefon numarası "T: 0352"dir.
  • Turan Köylüoğlu Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Turan Köylüoğlu Ortaokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Turan Köylüoğlu Ortaokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Turan Köylüoğlu Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Turan Köylüoğlu Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • turan develi