Turizm İl Müdürlüğü İZMIR

Turizm İl Müdürlüğü , İzmir

İzmir Turistik Yerler

İzmir'deki 19. yüzyıl sonu ile 20. yüzyıl başı kagir mimarisinin tipik bir örneği olan yapının özellikle dövme demir parmaklıkları ve korkulukları ile kapı saçağı Art Nouveau stilindedir. 1891- 1919 yılları arasında İzmir Ticaret Borsası'nın,1921'de ise Yunan Milli Bankası'nın kullanımına ayrılan bina, 1922'den sonra İzmir Merkez Postanesi olarak hizmet görmüştür. 1996 yılındaki restorasyonu takibeden yıllarda İzmir Turizm İl Müdürlüğü'nün kullanımına verilmiştir.

İzmir
İzmir
İzmir Turistik Yerler

Turizm İl Müdürlüğü GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Turizm İl Müdürlüğü Nerdedir? Turizm İl Müdürlüğü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Turizm İl Müdürlüğü nerededir, Turizm İl Müdürlüğü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Turizm İl Müdürlüğü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Turistik Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Turizm İl Müdürlüğü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Turizm İl Müdürlüğü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Turizm İl Müdürlüğü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Turizm İl Müdürlüğü yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Turizm İl Müdürlüğü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Turizm İl Müdürlüğü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Turizm İl Müdürlüğü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Turizm İl Müdürlüğü Adres, Turizm İl Müdürlüğü Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Turizm İl Müdürlüğü adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Turizm İl Müdürlüğü Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Turizm İl Müdürlüğü telefon numarası ""dir.
  • Turizm İl Müdürlüğü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Turizm İl Müdürlüğü Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Turizm İl Müdürlüğü yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Turizm İl Müdürlüğü 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Turistik Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Turistik Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Turizm İl Müdürlüğü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • gezilecek yerler izmir eshot