Türkmenistan Büyükelçiliği ANKARA

Türkmenistan Büyükelçiliği, Ankara

Ankara Devlet Daireleri

Koza Sok. No:28, Çankaya - ANKARA
Ankara
T: 03124417122
Ankara Devlet Daireleri

Türkmenistan Büyükelçiliği GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Türkmenistan Büyükelçiliği Nerdedir? Türkmenistan Büyükelçiliği Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Türkmenistan Büyükelçiliği nerededir, Türkmenistan Büyükelçiliği nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Türkmenistan Büyükelçiliği adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Devlet Daireleri listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Türkmenistan Büyükelçiliği Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Türkmenistan Büyükelçiliği için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Türkmenistan Büyükelçiliği açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Türkmenistan Büyükelçiliği yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Türkmenistan Büyükelçiliği Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Türkmenistan Büyükelçiliği yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Türkmenistan Büyükelçiliği nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Türkmenistan Büyükelçiliği Adres, Türkmenistan Büyükelçiliği Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Türkmenistan Büyükelçiliği adresi "Koza Sok. No:28, Çankaya - ANKARA" olarak kaydedilmiştir.
  • Türkmenistan Büyükelçiliği Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Türkmenistan Büyükelçiliği telefon numarası "T: 03124417122"dir.
  • Türkmenistan Büyükelçiliği Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Türkmenistan Büyükelçiliği Giden EGO Otobüsleri" kısmında Türkmenistan Büyükelçiliği yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Türkmenistan Büyükelçiliği'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Devlet Daireleri: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Devlet Daireleri listesine ulaşabilirsiniz.

Türkmenistan Büyükelçiliği YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • türkmenistan konsoloslu ankaraya nerden gidilir