Ulubatlı Hasan Ortaokulu YÜREĞİR ADANA

Ulubatlı Hasan Ortaokulu, YÜREĞİR, Adana

Adana YÜREĞİR Okullar

Ulubatlı Hasan Mah. 3132 sk.Yüreğir/ADANA
YÜREĞİR, Adana
T: (0322)3295082
Adana Okullar

Ulubatlı Hasan Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ulubatlı Hasan Ortaokulu Nerdedir? Ulubatlı Hasan Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Ulubatlı Hasan Ortaokulu nerededir, Ulubatlı Hasan Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Ulubatlı Hasan Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ulubatlı Hasan Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ulubatlı Hasan Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ulubatlı Hasan Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ulubatlı Hasan Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ulubatlı Hasan Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ulubatlı Hasan Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ulubatlı Hasan Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ulubatlı Hasan Ortaokulu Adres, Ulubatlı Hasan Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Ulubatlı Hasan Ortaokulu adresi "Ulubatlı Hasan Mah. 3132 sk.Yüreğir/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ulubatlı Hasan Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Ulubatlı Hasan Ortaokulu telefon numarası "T: (0322)3295082"dir.
  • Ulubatlı Hasan Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ulubatlı Hasan Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ulubatlı Hasan Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ulubatlı Hasan Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ulubatlı Hasan Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • ulubatlı hasan ortaokulu yüreğir adana adres tlf