Uluğ Bey Ortaokulu SARIÇAM ADANA

Uluğ Bey Ortaokulu, SARIÇAM, Adana

Adana SARIÇAM Okullar

Mehmet Akif Ersoy Mah. 49 Sok. No1 Sarıçam/ADANA
SARIÇAM, Adana
T: 03223290102
Adana Okullar

Uluğ Bey Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Uluğ Bey Ortaokulu Nerdedir? Uluğ Bey Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Uluğ Bey Ortaokulu nerededir, Uluğ Bey Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Uluğ Bey Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Uluğ Bey Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Uluğ Bey Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Uluğ Bey Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Uluğ Bey Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Uluğ Bey Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Uluğ Bey Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Uluğ Bey Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Uluğ Bey Ortaokulu Adres, Uluğ Bey Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Uluğ Bey Ortaokulu adresi "Mehmet Akif Ersoy Mah. 49 Sok. No1 Sarıçam/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Uluğ Bey Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Uluğ Bey Ortaokulu telefon numarası "T: 03223290102"dir.
  • Uluğ Bey Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Uluğ Bey Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Uluğ Bey Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Uluğ Bey Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Uluğ Bey Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adana uluğbey ortaokulu