Urfalı Dürümcü Baba ANKARA

Urfalı Dürümcü Baba, Ankara

Ankara Restoran ve Lokantalar

Sakarya Cd, Ankara
Ankara
T: 03124314460
Ankara Restoran ve Lokantalar

Urfalı Dürümcü Baba GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Urfalı Dürümcü Baba Nerdedir? Urfalı Dürümcü Baba Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Urfalı Dürümcü Baba nerededir, Urfalı Dürümcü Baba nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Urfalı Dürümcü Baba adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Urfalı Dürümcü Baba Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Urfalı Dürümcü Baba için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Urfalı Dürümcü Baba açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Urfalı Dürümcü Baba yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Urfalı Dürümcü Baba Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Urfalı Dürümcü Baba yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Urfalı Dürümcü Baba nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Urfalı Dürümcü Baba Adres, Urfalı Dürümcü Baba Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Urfalı Dürümcü Baba adresi "Sakarya Cd, Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Urfalı Dürümcü Baba Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Urfalı Dürümcü Baba telefon numarası "T: 03124314460"dir.
  • Urfalı Dürümcü Baba Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Urfalı Dürümcü Baba Giden EGO Otobüsleri" kısmında Urfalı Dürümcü Baba yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Urfalı Dürümcü Baba'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Urfalı Dürümcü Baba YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • urfalı ankara sakarya