Urfalı İstanbul Kebapcısı BAKIRKÖY İSTANBUL

Urfalı İstanbul Kebapcısı, BAKIRKÖY, İstanbul

İstanbul BAKIRKÖY Restoran ve Lokantalar

YENİ MAHALLE, BAKIRKÖY, İstanbul
BAKIRKÖY, İstanbul
İstanbul Restoran ve Lokantalar

Urfalı İstanbul Kebapcısı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Urfalı İstanbul Kebapcısı Nerdedir? Urfalı İstanbul Kebapcısı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Urfalı İstanbul Kebapcısı nerededir, Urfalı İstanbul Kebapcısı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Urfalı İstanbul Kebapcısı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Urfalı İstanbul Kebapcısı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Urfalı İstanbul Kebapcısı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Urfalı İstanbul Kebapcısı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Urfalı İstanbul Kebapcısı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Urfalı İstanbul Kebapcısı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Urfalı İstanbul Kebapcısı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Urfalı İstanbul Kebapcısı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Urfalı İstanbul Kebapcısı Adres, Urfalı İstanbul Kebapcısı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Urfalı İstanbul Kebapcısı adresi "YENİ MAHALLE, BAKIRKÖY, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Urfalı İstanbul Kebapcısı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Urfalı İstanbul Kebapcısı telefon numarası ""dir.
  • Urfalı İstanbul Kebapcısı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Urfalı İstanbul Kebapcısı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Urfalı İstanbul Kebapcısı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Urfalı İstanbul Kebapcısı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Urfalı İstanbul Kebapcısı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • urfalı istanbul kebapcısı