Uzunada (Köstence Adası) İZMIR

Uzunada (Köstence Adası) , İzmir

İzmir Adalar

Kayıtlara göre 1914 yılı temmuz ayında bir grup fanatik Müslüman Türk Uzanada'ya çıkarak ozaman adada yaşayan Rumların evlerini basıp yağmalamış, olaya sessiz kalan yerel asayiş kuvvetleri kasaba meydanında 16 Rumun katledilmelerini seyretmistir.

İzmir
İzmir
İzmir Adalar

Uzunada (Köstence Adası) GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Uzunada (Köstence Adası) Nerdedir? Uzunada (Köstence Adası) Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Uzunada (Köstence Adası) nerededir, Uzunada (Köstence Adası) nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Uzunada (Köstence Adası) adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Adalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Uzunada (Köstence Adası) Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Uzunada (Köstence Adası) için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Uzunada (Köstence Adası) açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Uzunada (Köstence Adası) yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Uzunada (Köstence Adası) Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Uzunada (Köstence Adası) yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Uzunada (Köstence Adası) nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Uzunada (Köstence Adası) Adres, Uzunada (Köstence Adası) Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Uzunada (Köstence Adası) adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Uzunada (Köstence Adası) Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Uzunada (Köstence Adası) telefon numarası ""dir.
  • Uzunada (Köstence Adası) Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Uzunada (Köstence Adası) Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Uzunada (Köstence Adası) yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Uzunada (Köstence Adası) 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Adalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Adalar listesine ulaşabilirsiniz.

Uzunada (Köstence Adası) YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • uzunada izmir nasıl gidilir