Uzunkuyu Feriz İlkokulu ÇUMRA KONYA

Uzunkuyu Feriz İlkokulu, ÇUMRA, Konya

Konya ÇUMRA Okullar

Uzunkuyu Köyü Feriz Mahallesi ÇumraKonya
ÇUMRA, Konya
T: 5301526854
Konya Okullar

Uzunkuyu Feriz İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Uzunkuyu Feriz İlkokulu Nerdedir? Uzunkuyu Feriz İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Uzunkuyu Feriz İlkokulu nerededir, Uzunkuyu Feriz İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Uzunkuyu Feriz İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Uzunkuyu Feriz İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Uzunkuyu Feriz İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Uzunkuyu Feriz İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Uzunkuyu Feriz İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Uzunkuyu Feriz İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Uzunkuyu Feriz İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Uzunkuyu Feriz İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Uzunkuyu Feriz İlkokulu Adres, Uzunkuyu Feriz İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Uzunkuyu Feriz İlkokulu adresi "Uzunkuyu Köyü Feriz Mahallesi ÇumraKonya" olarak kaydedilmiştir.
  • Uzunkuyu Feriz İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Uzunkuyu Feriz İlkokulu telefon numarası "T: 5301526854"dir.
  • Uzunkuyu Feriz İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Uzunkuyu Feriz İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Uzunkuyu Feriz İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Uzunkuyu Feriz İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Uzunkuyu Feriz İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • feriz cumra belediyesi