vali köşkü KAYSERI

vali köşkü , Kayseri

Kayseri Diğer Yapılar ve Firmalar

devlet yönetiminde ki yüksek memurların kayseriyi izlediği yer

Kayseri
Kayseri
Kayseri Diğer Yapılar ve Firmalar

vali köşkü GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

vali köşkü Nerdedir? vali köşkü Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak vali köşkü nerededir, vali köşkü nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde vali köşkü adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Diğer Yapılar ve Firmalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • vali köşkü Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin vali köşkü için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada vali köşkü açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, vali köşkü yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • vali köşkü Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında vali köşkü yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden vali köşkü nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • vali köşkü Adres, vali köşkü Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde vali köşkü adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • vali köşkü Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı vali köşkü telefon numarası ""dir.
  • vali köşkü Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " vali köşkü Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında vali köşkü yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan vali köşkü 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Diğer Yapılar ve Firmalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Diğer Yapılar ve Firmalar listesine ulaşabilirsiniz.

vali köşkü YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • vali̇ koskkk evleri̇i̇