Validebağ Devlet Hastanesi ÜSKÜDAR İSTANBUL

Validebağ Devlet Hastanesi, ÜSKÜDAR, İstanbul

İstanbul ÜSKÜDAR Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Koşuyolu Kalfa Çeşme Sk. Üsküdar
ÜSKÜDAR, İstanbul
T: (216) 326 69 23
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Validebağ Devlet Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Validebağ Devlet Hastanesi Nerdedir? Validebağ Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Validebağ Devlet Hastanesi nerededir, Validebağ Devlet Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Validebağ Devlet Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Validebağ Devlet Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Validebağ Devlet Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Validebağ Devlet Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Validebağ Devlet Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Validebağ Devlet Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Validebağ Devlet Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Validebağ Devlet Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Validebağ Devlet Hastanesi Adres, Validebağ Devlet Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Validebağ Devlet Hastanesi adresi "Koşuyolu Kalfa Çeşme Sk. Üsküdar" olarak kaydedilmiştir.
  • Validebağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Validebağ Devlet Hastanesi telefon numarası "T: (216) 326 69 23"dir.
  • Validebağ Devlet Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Validebağ Devlet Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Validebağ Devlet Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Validebağ Devlet Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Validebağ Devlet Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • validebağ ek hizmet binasi iett
  • koşuyolu validebağ hastanesi
  • validebag hangi yakin durak