Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu MALTEPE İSTANBUL

Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu, MALTEPE, İstanbul

İstanbul MALTEPE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Cevizli Mah. Fatih Cad. No:3 Maltepe/İstanbul
MALTEPE, İstanbul
T: (216) 352 35 54
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Nerdedir? Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu nerededir, Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Adres, Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu adresi "Cevizli Mah. Fatih Cad. No:3 Maltepe/İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu telefon numarası "T: (216) 352 35 54"dir.
  • Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • maltepe vasfi rıza zobu ilkokulu