Veli Demiröz İlkokulu BOZKIR KONYA

Veli Demiröz İlkokulu, BOZKIR, Konya

Konya BOZKIR Okullar

Yazdamı Köyü/ Bozkır/Konya
BOZKIR, Konya
T: 03324385203
Konya Okullar

Veli Demiröz İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Veli Demiröz İlkokulu Nerdedir? Veli Demiröz İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Veli Demiröz İlkokulu nerededir, Veli Demiröz İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Veli Demiröz İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Veli Demiröz İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Veli Demiröz İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Veli Demiröz İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Veli Demiröz İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Veli Demiröz İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Veli Demiröz İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Veli Demiröz İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Veli Demiröz İlkokulu Adres, Veli Demiröz İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Veli Demiröz İlkokulu adresi "Yazdamı Köyü/ Bozkır/Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Veli Demiröz İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Veli Demiröz İlkokulu telefon numarası "T: 03324385203"dir.
  • Veli Demiröz İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Veli Demiröz İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Veli Demiröz İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Veli Demiröz İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Veli Demiröz İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • veli demiröz