Veli Efendi Hipodromu BAKIRKÖY İSTANBUL

Veli Efendi Hipodromu, BAKIRKÖY, İstanbul

İstanbul BAKIRKÖY Hipodromlar

OSMANİYE, BAKIRKÖY, İstanbul
BAKIRKÖY, İstanbul
İstanbul Hipodromlar

Veli Efendi Hipodromu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Veli Efendi Hipodromu Nerdedir? Veli Efendi Hipodromu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Veli Efendi Hipodromu nerededir, Veli Efendi Hipodromu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Veli Efendi Hipodromu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hipodromlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Veli Efendi Hipodromu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Veli Efendi Hipodromu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Veli Efendi Hipodromu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Veli Efendi Hipodromu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Veli Efendi Hipodromu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Veli Efendi Hipodromu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Veli Efendi Hipodromu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Veli Efendi Hipodromu Adres, Veli Efendi Hipodromu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Veli Efendi Hipodromu adresi "OSMANİYE, BAKIRKÖY, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Veli Efendi Hipodromu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Veli Efendi Hipodromu telefon numarası ""dir.
  • Veli Efendi Hipodromu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Veli Efendi Hipodromu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Veli Efendi Hipodromu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Veli Efendi Hipodromu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hipodromlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hipodromlar listesine ulaşabilirsiniz.

Veli Efendi Hipodromu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • veli efendiden kalkan otobüsler