Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi OSMANGAZİ BURSA

Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, OSMANGAZİ, Bursa

Bursa OSMANGAZİ Okullar

Veysel Karani Mah.1. Durgun Cad. Osmangazi/ BURSA
OSMANGAZİ, Bursa
T: 02242160400
Bursa Okullar

Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GİDEN BURULAŞ OTOBÜSLERİ

Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir? Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Bursa Şehir Rehberi'ni kullanarak Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerededir, Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Bursa şehir rehberinde Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan BURULAŞ otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen BURULAŞ otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres, Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adresi "Veysel Karani Mah.1. Durgun Cad. Osmangazi/ BURSA" olarak kaydedilmiştir.
  • Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Bursa şehir rehberinde kayıtlı Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon numarası "T: 02242160400"dir.
  • Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Giden BURULAŞ Otobüsleri" kısmında Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yakınından geçen BURULAŞ otobüsleri listelenmiştir. Bursa belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın BURULAŞ otobüs durağını bularak o duraktan Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Bursa Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Bursa şehir rehberini kullanarak Bursa'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Veysel Karani Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • veysel karani lisesi