Yamac İlkokulu EMİRGAZİ KONYA

Yamac İlkokulu, EMİRGAZİ, Konya

Konya EMİRGAZİ Okullar

Yamaç köyü,Emirgazi,Konya
EMİRGAZİ, Konya
T: 0332
Konya Okullar

Yamac İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yamac İlkokulu Nerdedir? Yamac İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Yamac İlkokulu nerededir, Yamac İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Yamac İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yamac İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yamac İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yamac İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yamac İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yamac İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yamac İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yamac İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yamac İlkokulu Adres, Yamac İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Yamac İlkokulu adresi "Yamaç köyü,Emirgazi,Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Yamac İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Yamac İlkokulu telefon numarası "T: 0332"dir.
  • Yamac İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yamac İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yamac İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yamac İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Yamac İlkokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • konya emirgazi yamaç ilkokulu