Yavuz Selim Ortaokulu SEYHAN ADANA

Yavuz Selim Ortaokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Gürselpaşa Mh. 75112 Sk. No 20 Seyhan/ADANA
SEYHAN, Adana
T: (0-322)
Adana Okullar

Yavuz Selim Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yavuz Selim Ortaokulu Nerdedir? Yavuz Selim Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Yavuz Selim Ortaokulu nerededir, Yavuz Selim Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Yavuz Selim Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yavuz Selim Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yavuz Selim Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yavuz Selim Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yavuz Selim Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yavuz Selim Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yavuz Selim Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yavuz Selim Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yavuz Selim Ortaokulu Adres, Yavuz Selim Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Yavuz Selim Ortaokulu adresi "Gürselpaşa Mh. 75112 Sk. No 20 Seyhan/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Yavuz Selim Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Yavuz Selim Ortaokulu telefon numarası "T: (0-322)"dir.
  • Yavuz Selim Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yavuz Selim Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yavuz Selim Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yavuz Selim Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Yavuz Selim Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yavuz selim ortaokulu adana