Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ZEYTİNBURNU İSTANBUL

       Yorum Ekleyin

Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ZEYTİNBURNU, İstanbul

İstanbul ZEYTİNBURNU Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Belgtrat Kapı Cad. Hıfzıssıha Enstitü Yolu Zeytinburnu
ZEYTİNBURNU, İstanbul
T: (212) 664 17 00
İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları

Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerdedir? Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerededir, Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres, Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi "Belgtrat Kapı Cad. Hıfzıssıha Enstitü Yolu Zeytinburnu" olarak kaydedilmiştir.
  • Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası "T: (212) 664 17 00"dir.
  • Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları listesine ulaşabilirsiniz.

Yedikule Gögüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yedikule hastanesi nasıl gidilir