Yeni Mahalle Ortaokulu BÜNYAN KAYSERI

Yeni Mahalle Ortaokulu, BÜNYAN, Kayseri

Kayseri BÜNYAN Okullar

Yeni Mahalle Okul Sok. No1
BÜNYAN, Kayseri
T: 0352
Kayseri Okullar

Yeni Mahalle Ortaokulu GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yeni Mahalle Ortaokulu Nerdedir? Yeni Mahalle Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Yeni Mahalle Ortaokulu nerededir, Yeni Mahalle Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Yeni Mahalle Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yeni Mahalle Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yeni Mahalle Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yeni Mahalle Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yeni Mahalle Ortaokulu yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yeni Mahalle Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yeni Mahalle Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yeni Mahalle Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yeni Mahalle Ortaokulu Adres, Yeni Mahalle Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Yeni Mahalle Ortaokulu adresi "Yeni Mahalle Okul Sok. No1" olarak kaydedilmiştir.
  • Yeni Mahalle Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Yeni Mahalle Ortaokulu telefon numarası "T: 0352"dir.
  • Yeni Mahalle Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yeni Mahalle Ortaokulu Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yeni Mahalle Ortaokulu yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yeni Mahalle Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Yeni Mahalle Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri bünyan yeni mahalle orta okul