Yeni Sanayi Bölgesi KAYSERI

Yeni Sanayi Bölgesi , Kayseri

Kayseri Organize Sanayi Alanları

Kayseri
Kayseri
Kayseri Organize Sanayi Alanları

Yeni Sanayi Bölgesi GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yeni Sanayi Bölgesi Nerdedir? Yeni Sanayi Bölgesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Yeni Sanayi Bölgesi nerededir, Yeni Sanayi Bölgesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Yeni Sanayi Bölgesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Organize Sanayi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yeni Sanayi Bölgesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yeni Sanayi Bölgesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yeni Sanayi Bölgesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yeni Sanayi Bölgesi yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yeni Sanayi Bölgesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yeni Sanayi Bölgesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yeni Sanayi Bölgesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yeni Sanayi Bölgesi Adres, Yeni Sanayi Bölgesi Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Yeni Sanayi Bölgesi adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Yeni Sanayi Bölgesi Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Yeni Sanayi Bölgesi telefon numarası ""dir.
  • Yeni Sanayi Bölgesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Yeni Sanayi Bölgesi Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yeni Sanayi Bölgesi yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yeni Sanayi Bölgesi 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Organize Sanayi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Organize Sanayi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.

Yeni Sanayi Bölgesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri yeni sanayi ziyagokalp ulaşım