Yeni Tadım Pide Kebap Salonu ANKARA

Yeni Tadım Pide Kebap Salonu, Ankara

Ankara Restoran ve Lokantalar

1816. Caddesi (11. Cd.), Ankara
Ankara
T: 03122267636
Ankara Restoran ve Lokantalar

Yeni Tadım Pide Kebap Salonu GİDEN EGO OTOBÜSLERİ

Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Nerdedir? Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Ankara Şehir Rehberi'ni kullanarak Yeni Tadım Pide Kebap Salonu nerededir, Yeni Tadım Pide Kebap Salonu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Ankara şehir rehberinde Yeni Tadım Pide Kebap Salonu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Ankara'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yeni Tadım Pide Kebap Salonu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yeni Tadım Pide Kebap Salonu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yeni Tadım Pide Kebap Salonu yakınında bulunan EGO otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yeni Tadım Pide Kebap Salonu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen EGO otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yeni Tadım Pide Kebap Salonu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Adres, Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Nerdedir?: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde Yeni Tadım Pide Kebap Salonu adresi "1816. Caddesi (11. Cd.), Ankara" olarak kaydedilmiştir.
  • Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Telefon Numarası: Yol Tarifi Ankara şehir rehberinde kayıtlı Yeni Tadım Pide Kebap Salonu telefon numarası "T: 03122267636"dir.
  • Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yeni Tadım Pide Kebap Salonu Giden EGO Otobüsleri" kısmında Yeni Tadım Pide Kebap Salonu yakınından geçen EGO otobüsleri listelenmiştir. Ankara belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın EGO otobüs durağını bularak o duraktan Yeni Tadım Pide Kebap Salonu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Ankara Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Ankara şehir rehberini kullanarak Ankara'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.

Yeni Tadım Pide Kebap Salonu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • tadım pide ankara