Yenibosna Stadyumu BAHÇELİEVLER İSTANBUL

Yenibosna Stadyumu, BAHÇELİEVLER, İstanbul

İstanbul BAHÇELİEVLER Stadyumlar

FEVZİ ÇAKMAK, BAHÇELİEVLER, İstanbul
BAHÇELİEVLER, İstanbul
İstanbul Stadyumlar

Yenibosna Stadyumu GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Yenibosna Stadyumu Nerdedir? Yenibosna Stadyumu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Yenibosna Stadyumu nerededir, Yenibosna Stadyumu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Yenibosna Stadyumu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Stadyumlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yenibosna Stadyumu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yenibosna Stadyumu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yenibosna Stadyumu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yenibosna Stadyumu yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yenibosna Stadyumu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yenibosna Stadyumu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yenibosna Stadyumu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yenibosna Stadyumu Adres, Yenibosna Stadyumu Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Yenibosna Stadyumu adresi "FEVZİ ÇAKMAK, BAHÇELİEVLER, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Yenibosna Stadyumu Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Yenibosna Stadyumu telefon numarası ""dir.
  • Yenibosna Stadyumu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yenibosna Stadyumu Giden İETT Otobüsleri" kısmında Yenibosna Stadyumu yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Yenibosna Stadyumu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Stadyumlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Stadyumlar listesine ulaşabilirsiniz.

Yenibosna Stadyumu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • bahçelievler stadına nasıl gidilir