Yenice İlkokulu KARATAY KONYA

Yenice İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

KARATAY, Konya
KARATAY, Konya
Konya Okullar

Yenice İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yenice İlkokulu Nerdedir? Yenice İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Yenice İlkokulu nerededir, Yenice İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Yenice İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yenice İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yenice İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yenice İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yenice İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yenice İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yenice İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yenice İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yenice İlkokulu Adres, Yenice İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Yenice İlkokulu adresi "KARATAY, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • Yenice İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Yenice İlkokulu telefon numarası ""dir.
  • Yenice İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yenice İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yenice İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yenice İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.