YENİCEOBA CİHANBEYLİ KONYA

YENİCEOBA, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Semtler

YENİCEOBA, CİHANBEYLİ, 42890, Konya
CİHANBEYLİ, Konya
Konya Semtler

YENİCEOBA GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

YENİCEOBA Nerdedir? YENİCEOBA Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak YENİCEOBA nerededir, YENİCEOBA nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde YENİCEOBA adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • YENİCEOBA Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin YENİCEOBA için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada YENİCEOBA açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, YENİCEOBA yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • YENİCEOBA Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında YENİCEOBA yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden YENİCEOBA nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • YENİCEOBA Adres, YENİCEOBA Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde YENİCEOBA adresi "YENİCEOBA, CİHANBEYLİ, 42890, Konya" olarak kaydedilmiştir.
  • YENİCEOBA Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı YENİCEOBA telefon numarası ""dir.
  • YENİCEOBA Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "YENİCEOBA Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında YENİCEOBA yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan YENİCEOBA'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

YENİCEOBA YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yeniceoba sarraf tlf numarası