Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu CİHANBEYLİ KONYA

Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu, CİHANBEYLİ, Konya

Konya CİHANBEYLİ Okullar

YENİCEOBA KASABASI CİHANBEYLİ / KONYA
CİHANBEYLİ, Konya
T: 03326761070
Konya Okullar

Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Nerdedir? Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu nerededir, Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Adres, Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu adresi "YENİCEOBA KASABASI CİHANBEYLİ / KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu telefon numarası "T: 03326761070"dir.
  • Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yeniceoba Cumhuriyet İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.