Yenidoğan Çok Programlı Lisesi SANCAKTEPE İSTANBUL

Yenidoğan Çok Programlı Lisesi, SANCAKTEPE, İstanbul

İstanbul SANCAKTEPE Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Yenidoğan Osman Gazi Mah. Barbaros Bul. No:9 / Sancaktepe
SANCAKTEPE, İstanbul
T: (216) 484 51 51
İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları

Yenidoğan Çok Programlı Lisesi GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Nerdedir? Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Yenidoğan Çok Programlı Lisesi nerededir, Yenidoğan Çok Programlı Lisesi nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Yenidoğan Çok Programlı Lisesi adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yenidoğan Çok Programlı Lisesi için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yenidoğan Çok Programlı Lisesi açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yenidoğan Çok Programlı Lisesi yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yenidoğan Çok Programlı Lisesi yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yenidoğan Çok Programlı Lisesi nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Adres, Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Yenidoğan Çok Programlı Lisesi adresi "Yenidoğan Osman Gazi Mah. Barbaros Bul. No:9 / Sancaktepe" olarak kaydedilmiştir.
  • Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Yenidoğan Çok Programlı Lisesi telefon numarası "T: (216) 484 51 51"dir.
  • Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yenidoğan Çok Programlı Lisesi Giden İETT Otobüsleri" kısmında Yenidoğan Çok Programlı Lisesi yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Yenidoğan Çok Programlı Lisesi'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Okullar, Üniversiteler ve Eğitim Kurumları listesine ulaşabilirsiniz.

Yenidoğan Çok Programlı Lisesi YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • sancaktepe yenıdoğan cok rogramlı lisesi