Yenihacıali Ortaokulu YÜREĞİR ADANA

Yenihacıali Ortaokulu, YÜREĞİR, Adana

Adana YÜREĞİR Okullar

Yunusoğlu Beldesi, Yenihacıali Mahallesi Yüreğir / Adana
YÜREĞİR, Adana
T: 0322
Adana Okullar

Yenihacıali Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yenihacıali Ortaokulu Nerdedir? Yenihacıali Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Yenihacıali Ortaokulu nerededir, Yenihacıali Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Yenihacıali Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yenihacıali Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yenihacıali Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yenihacıali Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yenihacıali Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yenihacıali Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yenihacıali Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yenihacıali Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yenihacıali Ortaokulu Adres, Yenihacıali Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Yenihacıali Ortaokulu adresi "Yunusoğlu Beldesi, Yenihacıali Mahallesi Yüreğir / Adana" olarak kaydedilmiştir.
  • Yenihacıali Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Yenihacıali Ortaokulu telefon numarası "T: 0322"dir.
  • Yenihacıali Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yenihacıali Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yenihacıali Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yenihacıali Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Yenihacıali Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yenihacıali ortaokulu harita
  • adana yenihacıali ortaokulu