YENİMAHALLE KOCASİNAN KAYSERI

YENİMAHALLE, KOCASİNAN, Kayseri

Kayseri KOCASİNAN Semtler

YENİMAHALLE, KOCASİNAN, 38090, Kayseri
KOCASİNAN, Kayseri
Kayseri Semtler

YENİMAHALLE GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

YENİMAHALLE Nerdedir? YENİMAHALLE Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak YENİMAHALLE nerededir, YENİMAHALLE nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde YENİMAHALLE adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • YENİMAHALLE Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin YENİMAHALLE için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada YENİMAHALLE açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, YENİMAHALLE yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • YENİMAHALLE Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında YENİMAHALLE yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden YENİMAHALLE nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • YENİMAHALLE Adres, YENİMAHALLE Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde YENİMAHALLE adresi "YENİMAHALLE, KOCASİNAN, 38090, Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • YENİMAHALLE Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı YENİMAHALLE telefon numarası ""dir.
  • YENİMAHALLE Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "YENİMAHALLE Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında YENİMAHALLE yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan YENİMAHALLE'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

YENİMAHALLE YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri yenimahle otobüs
  • kayseri yenimahle zümrütmahlesine giden otobüs