Yenisu Ortaokulu ÇUMRA KONYA

Yenisu Ortaokulu, ÇUMRA, Konya

Konya ÇUMRA Okullar

Konya Çumra Yenisu Kasabası
ÇUMRA, Konya
T: 03324554197
Konya Okullar

Yenisu Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yenisu Ortaokulu Nerdedir? Yenisu Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Yenisu Ortaokulu nerededir, Yenisu Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Yenisu Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yenisu Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yenisu Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yenisu Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yenisu Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yenisu Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yenisu Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yenisu Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yenisu Ortaokulu Adres, Yenisu Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Yenisu Ortaokulu adresi "Konya Çumra Yenisu Kasabası" olarak kaydedilmiştir.
  • Yenisu Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Yenisu Ortaokulu telefon numarası "T: 03324554197"dir.
  • Yenisu Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yenisu Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yenisu Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yenisu Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Yenisu Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yenisu kasabasına giden otobusler