Yerebatan Sarnıcı Fatih İSTANBUL

Yerebatan Sarnıcı, Fatih, İstanbul

İstanbul Fatih Turistik Yerler

Alemdar Mh., Şeftali Sokak No:6, Fatih, Türkiye
Fatih, İstanbul
T: (0212) 522 1259
İstanbul Turistik Yerler

Yerebatan Sarnıcı GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Yerebatan Sarnıcı Nerdedir? Yerebatan Sarnıcı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Yerebatan Sarnıcı nerededir, Yerebatan Sarnıcı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Yerebatan Sarnıcı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Turistik Yerler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yerebatan Sarnıcı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yerebatan Sarnıcı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yerebatan Sarnıcı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yerebatan Sarnıcı yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yerebatan Sarnıcı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yerebatan Sarnıcı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yerebatan Sarnıcı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yerebatan Sarnıcı Adres, Yerebatan Sarnıcı Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Yerebatan Sarnıcı adresi "Alemdar Mh., Şeftali Sokak No:6, Fatih, Türkiye" olarak kaydedilmiştir.
  • Yerebatan Sarnıcı Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Yerebatan Sarnıcı telefon numarası "T: (0212) 522 1259"dir.
  • Yerebatan Sarnıcı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yerebatan Sarnıcı Giden İETT Otobüsleri" kısmında Yerebatan Sarnıcı yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Yerebatan Sarnıcı'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Turistik Yerler: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Turistik Yerler listesine ulaşabilirsiniz.

Yerebatan Sarnıcı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yerebatan sarnıcına hangi iett ile giderim